11 Şubat 2017 Cumartesi 12:54
İki Yabancı 4.bölüm fragmanı 12 Şubat Pazar Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında Hint dizilerine tanıklık etmeye devam ediyoruz. Deli Divane dizisinin bitimi ile birlikte ekranlarda olmaya başlayan İki Yabancı dizisi 4.bölüm ile 12 Şubat Pazar günü yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

Ülkemizde Hint dizisi furyasının öncü kanalı olan Kanal 7 ekranlarında bir dizi daha başladı. Deli Divane dizisinin bitimi ile birlikte İki Yabancı dizisi meraklılarına merhaba dedi. Her gün ekranlarda olan İki Yabancı dizisinden merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

12 Şubat Pazar günü 4.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizi gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Saras Vidya’ya kararını nasıl söyleyeceğini düşünmeye devam eder. Kumud da Saras’a bu konu hakkında baskı yapmaktadır. Fabrikada çıkan yangın ile birlikte Saras’ın karar açıklama konusu ertelenmiştir.

Kumud’un babasının fabrikasında çıkan yangın planları değiştirir. Vidya yangının ortasında kalmıştır ve hayatını ise Saras kurtarır. Babasının hayatını kurtaran Kumud ise ona minnettardır.

Vidya bu haldeyken Saras ise onunla konuşmaz. Saras’ın düşündüğü kadar bencil olmadığını da gözlemleyen Kumud’un fikri ise değişmiştir. Ancak Saras’ın Hindistan’da kalmasını uzatması ile üvey annesi endişelenmiştir.

İki Yabancı dizisi her gün Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 11.02.2017 13:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş