13 Kasım 2016 Pazar 18:29
İgdaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

İGDAŞ borç sorgulama işlemleri internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Doğalgaz borcunuzu öğrenmek için İGDAŞ resmi sitesini kullanabilirsiniz ilk dış borç sorgulama işlemleri nasıl yapılır konusu hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda hazırladık İşte detaylar.

İGDAŞ borç sorgulama için öncelikle İGDAŞ resmi internet sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için www.igdas.com.tr adresini kullanmanız gerekmektedir. Bu sitede giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda online işlemler bölümünü tıklayarak karşınıza açılan yeni sayfada gizlilik bildirimi Okudum kabul ediyorum kısmına işaretleyerek onaylamanız gerekmektedir.Daha sonra sayfanın sol tarafında seçenekler kısmını göreceksiniz seçenekler bölümünden online fatura işlemleri yazısına tıklayarak karşınıza çıkan seçeneklerde fatura sorgulama ve ödeme olan bölümü seçmelisiniz. Kullanıcı ismi ve şifrenizi girdikten sonra eğer üye değilseniz hemen üye olarak tesisat numarası ve daire numarası girerek faturanızın üzerindeki bu bilgileri kullanarak borcunuzu Online olarak sorgulama imkânına sahip olabilirsiniz.

İGDAŞ borç sorgulama için www.igdas.com.tr adresini kullanınız.

İnternette yer alan online hizmetler arasında artık doğalgaz borç sorgulama işlemleri de online olarak yapılabiliyor. Günümüzde doğalgaz aboneleri bulundukları kentte hizmet veren doğalgaz dağıtım şirketlerinin resmi internet siteleri üzerinden online hizmetlere üye olarak doğalgaz borç sorgulama işlemlerini online olarak yapabiliyor. Böylece doğalgaz aboneleri, en güncel fatura ve borç bilgilerini birkaç dakika içerisinde online olarak öğrenebilme imkanına sahip olabiliyor.

Son Güncelleme: 13.11.2016 18:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş