11 Şubat 2017 Cumartesi 13:30
İçimdeki Fırtına 2.bölüm Fragmanı 18 Şubat Cumartesi 1.bölüm özeti

Star Tv ekranlarında yepyeni bir dizi daha meraklılarına merhaba dedi! 1.bölüm ile 11 Şubat Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. İçimdeki Fırtına dizisi ile ilgili ayrıntılar ve haberimiz sizlerle!

Cumartesi akşamlarına yeni bir dizi daha dahil oldu. Başrollerinde Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim gibi isimlerin oynadığı İçimdeki Fırtına dizisi bir hafta erteleme ile birlikte 11 Şubat Cumartesi akşamı başladı.

Büyük beklentilerin olduğu İçimdeki Fırtına dizisinde ilk bölümden gelişmeler şu şekilde;

1.bölüm özeti

Tüm çocukluklarını birlikte geçirmiş olan ve dayanışma içerisinde olan iki kız kardeş zamanla birbirlerinin can düşmanı olmuştur. Hiç beklenmedik olayların ardından geçmiş sırların ortaya çıkması ile birlikte durum bambaşka bir hal almıştır.

Birbirlerinin tüm huylarını bilen iki kardeş zamanla kıyasıya bir mücadeleye girmişlerdir. Gizli savaşta tüm zekalarını kullanan ve birbirlerini can evinden vurmak için sahip oldukları imkanları kullanmaya özen gösteren iki kız kardeşin bu savaşından zarar görecek sadece ikisi olmayacaktır.

Bilmeden geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralayan ve gözlerden gizlenen pek çok sır gün yüzüne çıkar. Onların  dahi kontrol edemeyeceği eski hesaplar devreye girer ve kardeşler birbirlerini yıkmaya devam ederler!

İçimdeki Fırtına dizisi her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle 20.00’de Star Tv’de!

Son Güncelleme: 12.02.2017 01:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş