21 Kasım 2016 Pazartesi 19:27
İçerde yeni bölüm saat kaçta
 Show Tv’nin fenomen dizileri arasında yer alan İçerde ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni bölümü saat kaçta başlayacak sorusunun cevabı sizlerle..

 

Usta oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile birlikte pazartesi akşamlarının şüphesiz en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de İçerde dizisi oldu. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi yeni bölümü ile 21 Kasım Pazartesi akşam ekranlarda olacak.

Her pazartesi yeni bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan dizinin yeni bölümleri saat 20.00’den itibaren Show Tv ekranlarında oluyor. Dizi ile ilgili merak ettiklerinizi sitemiz ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

İçerde Konusu

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi İçerde.. Tam anlamıyla aksiyon dizisi diyebiliriz. Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Sarp ve Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Mert polis akademisinin iki gözde öğrencisidir.

Sarp mezuniyete bir hafta kala okuldan atılır ancak Yusuf Müdür’ün kendisine verdiği görevden habersizdir. Mert de Celal Baba’nın polis akademisindeki adamıdır ve Yusuf Müdür’ün yanında köstebek olarak göreve yapacaktır.

Sarp ve Mert’in habersiz oldukları bir şey vardır o da kardeş oldukları.. Sarp ve Mert’in hikayesi İçerde her pazartesi Show Tv’de!

Son Güncelleme: 21.11.2016 19:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş