26 Kasım 2016 Cumartesi 00:10
İçerde Köstenceli öldü mü yaşıyor mu kurtulacak mı şok tüyolar

 İçerde dizi ile ilgili  merak ettiğiniz bilgileri haberimizde bulmanız mümkün .İşte detaylar…

Show tv ekranlarının Pazartesi akşamlarının en sevilen dizisi  İçerde oldu. Seyircinin beğenisini kazanan   dizide her bölümde heyecan dolu anlar yaşanıyor. Show Tv’nin fenomen dizisi içerde de Çağatay  Ulusoy (Sarp Yılmaz),  Aras Bulut iynemli (Mert Karadağ / Umut Yılmaz),  Çetin Tekindor (Celal Duman), Mustafa Uğurlu (Yusuf Kaya), Fatih Sevdi (Metin Yılmaz), Rıza Kocaoğlu (Davut), Mustafa Yıldıran (Mestan), Seyithan Özdemir (Minik) ,Yıldıray Şahinler (Hasan/Alyanak), Gözde Kansu (Yeşim Duman), Ercan Kesal (Akın Işık), Nebil Sayın  (Coşkun), Bensu Soral (Melek Yıldız), Damla Colbay (Eylem), Nihal Koldaş (Füsun Yılmaz) gibi  isimler rol alıyor.

Köstenceli öldü mü?

 Dizide son olarak Celal Baba Köstenceliye bütün sırlarını anlatarak onu arabada  yakarak öldürmeye çalışmıştı. Köstenceli’nin oradan kurtulup kurtulamayacağı  ile ilgili şimdilik  elimizde herhangi bir   net bilgi yok fakat alınan haberlere göre Köstenceli ölmeyecek ve Celal babanın sırrı açığa çıkacak gibi.

Köstenceli Akın Işık kim?

Köstenceli karakterini ünlü oyuncu Ercan Kesal canlandırıyor .Ercan Kesal  1959 Nevşehir doğumlu. Ercan Kesal  oyunculuk dışında doktor ve aynı zamanda yazardır.

Ercan Kesal 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Daha öğrenciyken  şiir ve yazıları yayımlanan ünlü oyuncu Paris’e giderek dil eğitimi almıştır. Sayısız ödüle sahip olan Ercan Kesal’ın , Nasipse Adayız, Evvel Zaman ve Peri Gazozu gibi kitapları vardır.

 

Son Güncelleme: 26.11.2016 00:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş