31 Ekim 2016 Pazartesi 19:49
İçerde dizisi saat kaçta başlıyor ne zaman yayınlanıyor


Türk televizyon tarihinde yer etmesi beklenen İçerde dizisi yayınlandığı ilk günden beri başarılarına devam ediyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor gibi çok başarılı oyuncuları barındıran dizi Pazartesi günleri ekranlara geliyor.

Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan başarılı dizi projesi İçerde, hangi gün saat kaçta yeni bölümleri ile ekranlarda oluyor seyirciler merak ediyorlar.

İçerde dizisi saat kaçta başlıyor?

Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan İçerde dizisi Pazartesi akşamları ekranlara gelmektedir. Pazartesi akşamlarının başarılı dizisi saat 20.00 ‘da yeni bölümü ile yayınlanmaktadır.

İçerde dizisinin son bölümünde Melek ile Sarp’ın yakınlaşması dikkat çekmişti. Melek ile Sarp’ı öpüşürken gören Celal Baba’nın eşi Yeşim ne yapacak çok merak ediliyor.

Kebapçı Celal ise Mert ile Sarp’ı buluşurken görecek. İçerde dizisinde seyirciyi şaşırtmaya devam eden senaryo büyük beğeni topladı. Sosyal medyada yayınlandığı saatlerde trend olan dizi hakkında birçok insan yorum yapıyor.

Son olarak Celal’in lojistik firmasını Melek’in üzerine devredecek olması Yeşim’in son derece canını sıkmıştır. Yeşim, Melek ile Sarp’ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar verecektir.

Aynı zamanda Yusuf ekibinin içinden birinin Celal tarafından satın alındığını düşündüğünü ekibine söyleyecektir. İçerde olan iki kişi için de yeni bölümde türlü zorluklar ortaya çıkacak.

Dizinin son bölümünde Celal’e karşı yapılan operasyonlar başarısız olurken Sarp ve Yusuf’un kasıtlı olarak başarısız oldukları ve yaşananların ardında başka bir plan olduğu ortaya çıkmıştı.

Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan İçerde dizisi her Pazartesi akşamı yeni bölümü ile saat 20.00’da ekranlarda olmaktadır.
 

Son Güncelleme: 31.10.2016 19:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş