21 Kasım 2016 Pazartesi 19:49
İçerde dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde
 Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve yayınlandığı ilk günden bu yana sevenlerini ekran başına kilitleyen İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran İçerde dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı sizlerle!

 

İlk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda olan ve o günden bu yana dizi severlerin pazartesi akşamlarında favorilerinden bir tanesi olan İçerde dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz.

Dizinin yapımını Ay Yapım yapımcılığını ise Kerem Çatay üstleniyor. Senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun yazdığı İçerde dizisinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapıyor. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

İçerde nerede çekiliyor?

Fenomen yapım İçerde dizisinin seti Kapadokya’da kurulmuştur ancak ilk bölümleri İstanbul’da çekilecektir. İçerde dizisi daha sonra Kapadokya’da kurulan sete geçecektir.

Sarp Yılmaz

Çağatay Ulusoy’un canalndırdığı Sarp Füsun’un oğludur ve Umut’un da abisidir. Yusuf tarafından Kebapçı Celal’in yanına gizli polis olarak görevlendirilen Sarp kardeşini bulmak için Celal’in emirlerini de yerine getirir.

Mert Karadağ / Umut Yılmaz

Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Mert ya da diğer ismi ile Umut. Füsun’un diğer oğludur ve 3 yaşındayken Celal’in adamları tarafından kaçırılır. Celal sayesinde sokaklardan kurtulan ve polis okuluna giren Mert Celal tarafından devlet içine sızdırılan köstebek rolünü canlandırır.

Son Güncelleme: 21.11.2016 19:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş