01 Ekim 2016 Cumartesi 15:04
İçerde dizisi Minik gerçek adı Seyithan Özdemir kimdir nereli?Sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan İçerde dizisinin başarılı oyuncusu Seyithan Özdemir kimdir çok merak ediliyor. Dizide tek bir repliği olmamasına rağmen herkesin merak ettiği o oyuncu hakkında bilinenleri bir araya getirdik.

İçerde dizisinde Minik karakterine hayat veren Seyithan Özdemir aslen nereli ve kimdir?
 
Seyithan Özdemir, oyuncu olmadan önce korumalık yaparak hayatını idame ettirmekteydi. Aslen Muşlu olan Seyithan Özdemir İstanbul’da yaşamaktadır.

2,05 metre boyunda olan Özdemir 8 kardeşin en küçüklerinden birisi olarak dünyaya gelmiştir. Yaklaşık 6 yıldır İstanbul’da yaşamaktadır. Gece kulüplerinde, özel konserlerde, işadamlarına sanatçılara korumalık yapmaktadır.

Çok fazla konuşmayı sevmediğini belirten Seyithan Özdemir, İçerde dizisinde oynadığı rol ile tüm Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerden birisi olmayı başardı.


Pazartesi akşamları Show TV ile yayınlanmakta olan İçerde dizisin en çok dikkat çeken ismi olmayı başaran Seyithan Özdemir, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alınıyor.

Sert görünüşüne rağmen iyi bir insan olduğunun gözlerinden okunduğu şeklinde birçok yorumun sosyal medyada yer alıyor olması dikkat çekti. İçerde dizisindeki rolü ile trend konular arasında yer alan Seyithan Özdemir ülkemiz televizyon seyircisi tarafından çok sevildi ve beğenildi.

Dizinin önemli isimlerinden birisi haline gelen Seyithan Özdemir’in dizide tek bir repliğinin olmaması bile dikkat çekti. Dizide sadece bakışları ve sert duruşu ile ön plana çıkan Minik ilerleyen bölümlerde diyaloglar içinde yer alacak mı merak ediliyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş