21 Kasım 2016 Pazartesi 21:56
İçerde dizisi Mestan kimdir öldü mü
 Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan İçerde dizisinin öne çıkan karakterlerinden bir tanesi de Mestan oldu. Mustafa Yıldıran’ın canlandırdığı Mestan öldü mü kim öldürdü sorularının cevabı sizlerke..

 

Aksiyon, polisiye gibi konuları içeren ve pazartesi akşamlarının yıldızlarından olan İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Son haftalarda dizinin en çok konuşulan konularından bir tanesi de Mestan’ın ölümü oldu. Celal Baba’ya kurulan oyunun ilk ayağında Mestan vardı.

Alyanak ve Akın Işık’ın kurduğu plan ile birlikte Celal Baba öldürülecek ve ondan kalan her şey Alyanak’ın olacaktı. Mestan da Alyanak’ın hedefinde olan ilk isim oldu. Mustafa Yıldıran’ın canlandırdığı Mestan Celal Baba’nın en çok güvendiği isimlerden bir tanesiydi.

Dizinin başından bu yana yer alan Mestan karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

Mestan karakterinin ölümüne neden olan Alyanak ve Aın Işık’ın oyunları da Sarp sayesinde gün yüzüne çıktı. Böylelikle Celal Baba da ölmekten son anda kurtuldu. İçerde dizisi ile ilgili gelişmeleri anında aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 22.11.2016 02:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş