06 Şubat 2017 Pazartesi 22:50
İçerde 21.bölüm fragmanı çıktı mı Son bölüm özeti 13 Şubat Pazartesi Show Tv
 Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan ve her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 5 Şubat Pazartesi akşamı 20.bölüm ile yayınlanan diziden ayrıntılar sizlerle!

 

Pazartesi akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi ile ilgili tüm gelişmeler yerel haber ayrıcalığı ile özgün bir şekilde sizlere aktarılmaya devam ediyor.

Son olarak 5 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde Mert’in Müdür’e oğlunun Sarp tarafından vurulması ile birlikte Sarp kendini aklamaya çalışmaya devam etmektedir. İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Son yaşananların ardından polis ekibi Yusuf Müdür’ün oğlunun öldürülmesi suçu nedeniyle Sarp’ın peşindedir. Sarp ise Yaşar’ı bulup kendini aklamak zorundadır. Bu gelişmelerin ardından Füsun Sarp’ı evlatlıktan reddettiğini söylemektedir.

Sarp ise buna dayanamaz ve annesine tüm gerçekleri açıklayacağını belirtir. Celal’in yıllardır sakladığı sırrı öğrenen Melek ise bundan dolayı Celal’i aklından silmiştir ve annesinden geriye kalan akrabalarını bulma kararı almıştır.

Sarp ise çok öfkelidir. Füsun dükkanına yapılan silahlı saldırıdan sonra Sarp’ın seçtiği hayatın ardından neler yaşanacağını da ön görmüştür.

 

İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Show Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 05.02.2017 16:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş