30 Ocak 2017 Pazartesi 22:36
İçerde 20.bölüm fragmanı çıktı mı 6 Şubat 2017 Pazartesi Show Tv
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri  arasında yer alan İçerde dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor! Yine heyecan dolu sahneleri olan yeni bölümü ile 30 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Ay Yapım’ın üstlendiği İçerde dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri aktarıyoruz.

Gerek oyuncuları gerek ise senaryosu ile 2016 yılının son döneminden bu yana sevenlerini ekran başına kilitleyen İçerde dizisi bu hafta 19.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;
SON BÖLÜM ÖZETİ:

Melek, Celal’in kendisinden yıllardır sakladığı gerçek ile yüzleşir. Artık Melek Celal’i hayatından silmiştir ve istemez. Annesinden geriye kalan akrabalarını bulmaya karar veren Melek oldukça kararlıdır.

Mert ise Coşkun’u Sarp’ın öldürdüğünü zanneder. Ailesini bulma şansının yok olup gittiğini düşünen Mert çok kötüdür. Mert olanların ardından cezayı kesmelidir.

Sarp’a çok öfkelidir. Füsun ise dükkana yapılan silahlı saldırının ardından Sarp’ın seçtiği hayatın ne gibi şeylere yol açtığının farkına varır. Füsun Sarp’ı bu yoldan vazgeçirmelidir.

Yaşar ise Celal ve Sarp’ı öldürmek için kolları sıvar. Artık ne Füsun ne de Eylem güvendedir. Sarp için olaylar gittikçe çığırından çıkmıştır!

 

İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Show Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Detaylar içintıklayınız.

Son Güncelleme: 29.01.2017 19:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş