16 Ocak 2017 Pazartesi 10:39
İçerde 16 Ocak Yeni Bölüm Neler Olacak?
İçerde 16 Ocak 17. Yeni Bölümde Neler Olacak? Yeni Bölümde Melek Coşkun tarafından kaçırılıyor. Celal durumu öğrenirken Sarp'a soracağı hesabı ertelemek zorunda kalıyor. Yusuf Müdür'ün ekibin başına tekrar gelmesi sonucu yeni hamleleri ne olacak? Melek Kim tarafından kurtarılacak? Ayrıntılar haberimizde

İÇERDE 16 OCAK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İçerde 16 Ocak 17. Yeni Bölüm bu akşam izleyenlerinin karşısında olacak. Dizinin takipçileri yeni bölümde neler olacak diye araştırmaya başladı. Dizinin 16 Ocakta yayınlanacak yeni bölümünde şok bir gelişme yaşanacak ve Melek Coşkun tarafından kaçırılacak. Melek’in Coşkun tarafından kaçırılması ile tüm dengeler adeta alt üst olacak. Melek korku içinde beklerken Sarp’ın yeni hamlesi ne olacak merak ediliyo. Celal Melek’i kaçırırken acaba bu oyunun arkasında kimler var diye araştırılıyor.MELEK KİM TARAFINDAN KURTARILACAK?


Melek’in kaçırılmasından sonra Celal Sarp ile hesaplaşacağı sırada haber alır ve tüm planları bozulur. Celal ve Sarp yeni bölümde Coşkun’a karşı birleşecek mi izleyiciler birbirine bu soruyu soruyor. Dizinin bir başka karakteri Yusuf Müdür’ın hastaneden ayrılması ile birlikte yeni bir heyecan başladır. Yusuf Müdür tekrar ekibini kurarken yeni hamleleri bekleniyor.
Son Güncelleme: 20.01.2017 14:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş