22 Ekim 2016 Cumartesi 12:16
İbrahim Büyükak instagram hesabı ve nereli kimdir bilgisiTürkiye’nin son dönemde tanınan en başarılı komedyenlerinden birisi olan İbrahim Büyükak, Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur ve BKM Mutfak ekibine katılmış, ekranların en sevilen isimlerinden birisi olmuştur.

20 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gelen İbrahim Büyükak, Çok Güzel Hareketler, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar, Bana Baba Dedi ve Küçük Esnaf projelerinde yer aldı ve oyunculuğu ile takdir topladı.

İbrahim Büyükak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2013 yılında 3 Adam isimli talk show programına arkadaşları Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile başladı ve halen devam ediyor.

3 Adam programının en eğlenceli isimlerinden birisi olan İbrahim Büyükak’ın instagram hesabı merak ediliyor. Hayranları tarafından merak edilen instagram hesabı şu şekilde;


İbrahim Büyükak Instagram adresi

İbrahim Büyükak’ın resmi instagram adresi Instagram tarafından da onaylanmıştır ve “ibuyukak” şeklindedir. Instagram’a giriş yaptıktan sonra bu ismi arattığınızda karşınızda İbrahim Büyükak’a ait olan resmi instagram adresine erişebilirsiniz.

Başarılı komedyenin Instagramda tam 644 bin takipçisi bulunuyor. Sevilen isim İbrahim Büyükak ınstagram üzerinden eğlenceli paylaşımlarda bulunuyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş