27 Ocak 2016 Çarşamba 10:17
Hotmail hesabı nasıl açılır Hotmail kaydol şifre al hesap aç
Teknolojinin gelişmesi ile artık haberleşme ve iletişim ayrı bir önem arz etmeye başladı. Mesajların ve belgelerin hızlı ve doğru şekilde yerine ulaşması artık teknolojik imkanlarla internet sayesinde gerçekleştiriliyor.
Piyasada birçok mesajlaşma ve belge gönderme programı olmasına rağmen iş dünyası hotmail’den vazgeçmiyor. Kendine has karizması ve kullanım kolaylığı ile kendine piyasada yer edinmiş olan Hotmail ayrıca yaptığı yeniliklerle de kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.
Hotmail’in kendine has güzelliklerinin yanında eş zamanlı mesajlaşma uygulaması olan skype kullanmak içinde bir Hotmail adresine ihtiyacınız olmaktadır. Sizde bir Hotmail adresi alarak arkadaşlarınızla haberleşmeye ve belgelerinizi paylaşmaya ne dersiniz…
Hotmail adresi almak için öncelikle hotmail.com resmi sayfasına girmelisiniz. Buradaki yeni üye sekmesine tıklayarak karşınıza gelen kimlik bilgilerini doğru olarak doldurun. İkinci bir mail adresi vermeniz şifrenizi unuttuğunuzda tekrar alabilmeniz için önemlidir. Daha sonra sizden parola oluşturmanız istenecek. Buraya çok kısa olmayan ve sayı harf içeren bir parola yazmalısınız. Bundan sonra da yerleşim bilgilerinizi girerek adres alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş