07 Kasım 2016 Pazartesi 17:25
Hint Dizisi Deli Divane Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir?Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor?Kanal 7

Kanal 7 televizyonu Hint  dizilerine bir yenisini daha ekledi Uzun soluklu yeni dizisi deli divane ile Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Dizide güzel oyuncu Ragi karakterini canlandıran Parul Chauhan kimdir sorusunun cevabını sizler için sayfamızda aktardık.

Hindistan yapımı yeni dizisi ile izleyicilere yine ekran başına kilitleyecek olan Kanal 7 televizyonu hafta içi her gün 16 onda diziyi izleyiciler ile buluşturuyor. Hüzünlü bir aşk öyküsünün anlatıldığı deli divane isimli Hint dizisi hafta içi hergün yeni bölümleri ile izleyicisiyle buluşacak .

Dizinin konusu

Sadhana ve Ragini’nin Oldukça duygusal olan hikayesini anlatan dizide Sadhana ailesini kaybetmesinin ardından ragininin ailesi ile yaşamaya başlar. Zihinsel engelli Alekh’e  öğretmenlik yapan Sadhana, Alekh ile evlenmesini istediği Vasundhara’ya kaderine razı olarak evleneceği yönünde yanıt verir. Alekh’in düğün hazırlıkları için Amerika’dan dönen kardeşi Ranvir’de Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışarak kısa bir sürede aşık olacaktır. Vasundhara oğluna layık olmadığını düşününce aralarını bozmak için planlar hazırlar.

Deli Divane Oyuncuları Kimdir ?

Sara Khan( Sadhna Alekh Rajvansh)

Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh)

Angad Hasija(Alekh Inderjit Rajvansh Kimdir Sevgilisi Gerçek Adı)

Kinshuk Mahajan(Ranvir Gerçek Adı Yaşı Biyografisi)

Sulagna Panigrahi(Sakshi Kimdir Gerçek Adı Yaşı)

Apurva Agnihotri(Anmol Rajvansh)

Manish Raisinghan( Saket)

Yorumlar

Google+'da Paylaş