07 Şubat 2017 Salı 13:50
Hayat Şarkısı 42.bölüm fragmanı çıktı mı 14 Şubat Salı Kanal D
 Geçtiğimiz sezondan bu yana her Salı akşamı ekranlarda olmaya devam eden Hayat Şarkısı dizisinde heyecan sürüyor. Bu hafta 41.bölüm ile 7 Şubat Salı akşamı yayınlanan diziden ayrıntılar şu şekilde..

 

Salı akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu, Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi bu hafta yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlarda oldu. İşte bu hafta yaşananlar;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hülya hastaneden taburcu edilmiştir ve Düğme’nin bir süre daha kuvözde kalması gerekmektedir. Kerim’in tüm itirazlarına rağmen Cevher malikanesine dönmeyi reddeden Hülya Memo’yu da alarak ablasının yanına gitmiştir.

Zeynep’in Kerim ile Hülya’nın gün geçtikçe daha da kötüye giden ilişkisinin düzelmesi için yaptığı plan ise hiç beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Mahir ise babasından kalan büyük bir mirası reddetmeyi düşünürken Kaya’nın tavsiyesi ile birlikte yeni bir işe soyunur. Diğer yandan Nilay’ın başına dert olan nişanlısından kurtulma çabaları ise Kaya’nın başını derde sokacaktır.

Hayat Şarkısı dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sitesinin ardından gelişmeler sizlerle birlikte olacak. Detaylar içintıklayınız.

Son Güncelleme: 28.03.2017 20:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş