22 Kasım 2016 Salı 23:11
Hayat Şarkısı 32.bölüm fragmanı çıktı mı 29 Kasım Salı yeni bölüm tüyoları Kanal D
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 31.bölüm ile 22 kasım Salı akşamı yayınlandı.Dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Kore dizisinden uyarlama olarak ülkemizde geçtiğimiz sezon yayın hayatına merhaba diyen başrollerinde ise Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu, Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor.

Geçtiğimiz sezondan bu yana her bölümü ilgi ile takip edilen Hayat Şarkısı dizisi bu hafta 22 kasım Salı akşamı hayranlarının karşısında oldu. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Dizide bu hafta Nilay Bahar’ı Hülya’ya bırakıp hiçbir açıklama yapmaz ve oradan kaçar gibi ayrılır. Zeynep ise Ceren’i eve getirdiğinde Bahar’ı orada görünce olanlar olur!

Öte yandan Cem bir sürpriz yapar ve Filiz ile evlenir. Filiz’e asıl sürpriz ise Hülya tarafından gelecektir. Bayram’ın odasında bulduğu belgenin Süheyla’nın eline geçmesini sağlayan ve Filiz’in hayatının en önemli kararına vermesine zorlayacak olan Hülya’nın bu hamlesi haftaya damgasını vurur.

İki kardeşin geçmişleriyle hesaplaşma zamanı gelir ve Hülya Melek’in karşısına dikilir!

Hülya ve Melek.. İki kardeşin geçmişten bu yana yaşadıklarını ele alan Hayat Şarkısı dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Dizi ile ilgili merak edilenleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 21.11.2016 19:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş