14 Kasım 2016 Pazartesi 22:58
Hayat Şarkısı 31.bölüm fragmanı çıktı mı 22 Kasım Salı tüyolar

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 30.bölüm ile 15 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlandı. İşte detaylar..

Kore dizisinden uyarlama olarak geçtiğimiz sezon yayın hayatına merhaba diyen başrollerinde ise Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi yoluna 2.sezonunda da başarılı bir şekilde devam ediyor.

Bu hafta da ilgi çekici bir bölüm ile hayranlarının karşısında olan Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Melek Zeynep’in şantajlarına boyun eğmek zorunda kalır ve Bahar ile daha önceden Kaya’ya bıraktığı mektubunu Hülya’ya götürüp vermelerini söyleyen bir not bırakarak ortadan kaybolmuştur.

İki kardeş arasındaki büyük sırrı kaya’nın sakladığı mektubu ele geçirdikten sonra öğrenen Mahir ise yaklaşmakta olan büyük krizi sezmiştir ve Melek’in yapmalarını istediği şeyi ertelemenin daha doğru olacağına karar verir. Mahir’in kararlarından memnun olmayan Nilay kendi başına harekete geçme kararı alır.

Zeynep işini şansa bırakmaz ve Cem ise kozunu oynamaya hazırlanırken Hülya da Bayram’ın çekmecesinde bulduğu çok önemli bir belgenin şaşkınlığını yaşamaktadır.

Geçtiğimiz sezonun en çok takip edilen dizilerinden olan Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.

Hülya ( Burcu Biricik )

Dizinin önemli karakterlerinden olan Hülya küçüklükten beri Kerim’e aşıktır. Onunla evlenmek isteyen ve çok zengin olmak isteyen Hülya büyüdükçe hayallerini birer birer gerçekleştirmeye başlamıştır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş