08 Kasım 2016 Salı 19:37
Hayat Şarkısı 30.bölüm fragmanı Yeni bölüm 15 Kasım Salı Kanal D

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat Şarkısı son olarak 29.bölümü ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

Salı akşamlarının en çok takip edilen yapımları arasında yer akan başrollerinde ise Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor.

Kore dizisinden uyarlama olarak karşımıza çıkan Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

29.bölüm özeti:

Nilay ve Melek’in yaptığı açıklamaların ardından Hülya tatmin olmaz ve gerçeği kendi yöntemleri ile aramaya karar verir. Hülya yine rahatsızlanır ve onu konağa götürmek zorunda kalan Mahir ise Cevher sülalesinin geri kalanı ile tanışmak zorunda kalır. Bayram tarafından ifadesi alınan Mahir zor anlar yaşar.

Mahir ise Melek ve Nilay’ın başını ağrıtmaya devam eden Haluk’u uzaklaştırmak için çok ciddi bir plan yapar. Hatice ve Zeynep ise Melek’i rahatsız etmek için gittikleri zaman kafede beklenmedik bir manzara ile karşı karşıya kalırlar.

Zeynep ise Hüseyin’i geri almak için Melek ve Hülya’yı devre dışı bırakmak için son darbeyi vurma planı içerisindedir.

28.bölüm özeti:

Dizinin 28.bölümünde Hülya bebek müjdesini Kerim’e vermek için çok özel hatıraların olduğu bir yer seçer. Hülya konusunda uzun zamandır kafasını kurcalayan şüphelerle boğuşan Zeynep ise önemli bir ipucu elde eder ve bunu çözene kadar da peşini bırakmayacaktır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş