01 Kasım 2016 Salı 19:02
Hayat Şarkısı 29.bölüm fragmanı 8 Kasım Salı Kanal D

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta yeni bölümü ile 1 Kasım Sal akşamı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat Şarkısı dizisi her Salı olduğu gibi bu hafta da reytinglerde üst sıralarda yer aldı.

Yeni bölümü 8 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:

Dizinin son bölümünde Hülya bebek müjdesini Kerim’e vermek için çok özel hatıralarının olduğu bir mekan seçer. Zeynep ise Hülya konusunda kafasını kurcalayan şüpheleri çözmek ister ve bu yolda önemli bir ipucu elde eder.

Hüseyin ise Melek ile yeni bir hayat kurma yolunda önemli bir adım atmak için harekete geçer ancak beklenmedik bir tepki ile karşı karşıya gelecektir. Filiz ise Mahir ile Nurgül’ün tüm uyarılarına rağmen Cem ile dolu dizgin bir aşkın başlangıcı için kapıları aralamıştır.

Haluk ise Bahar’ı Melek’ten almak için oldukça kararlıdır ve en sonunda harekete geçer. İki kardeşin geçmişte kalan tüm sırlarının ortaya saçılmasına neden olur.

Hülya ise en mutlu olacağını sandığı anda korkunç bir şüphenin pençesine düşmekten kurtulamayacaktır.

Hayat Şarkısı Hülya kimdir?

Dizide Burcu Biricik’in canlandırdığı Hülya karakteri Melek’in kardeşi ve Kerim’in küçüklükten beri sevdalısıdır. Kerim’e aşık olan ve aynı zamanda küçüklükte yaşadıklarından dolayı zengin olmak çok parası olsun isteyen Hülya dizinin en önemli karakterleri arasında yer alıyor.

Son Güncelleme: 01.11.2016 19:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş