24 Ekim 2016 Pazartesi 21:36
Hayat Şarkısı 28.bölüm fragmanı çıktı mı 1 Kasım Salı son bölüm özeti
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 25 Ekim Salı akşamı ekranlarda olan dizinin yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler sizlerle..
 
Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Pelin Öztekin gibi isimlerin yer aldığı ve Kore dizisinden uyarlama olan Hayat Şarkısı dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Hayat Şarkısı dizisi son olarak 25 Ekim Salı akşamı ekranlarda oldu.
Yine birbirinden heyecanlı gelişmelere tanıklık ettiğimiz dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Filiz uzun zamandır hasret kaldığı Mehmet’e kavuşur ancak Filiz’in anneliği sandığı kadar kolay olmayacaktır. Ailenin erkeklerinden olan umudunu kesen Hülya ise durumu kendi yöntemleri ile çözmeye karar vermiştir.

Mahir Hülya’nın bir çılgınlık yapmasını engellemek için zamanla yarışmaktadır. Hüseyin ve Zeynep ise kızlar Ceren’in daha fazla zarar görmemesi için karşılıklı tavizler vererek ilişkilerine yeni bir rota çizmeye karar verirler.

Cem’in para kaynağı olarak seçtiği Filiz’e yakınlaşma çabaları ise meyvesini vermeye başlamıştır. Üst üste gelen olaylar ile birlikte  Hülya’nın sağlığı olumsuz yönde etkilenir. Hülya’ya yardım eli hiç beklemediği bir kişiden gelecektir.

Hayat Şarkısı Konusu
Mudanya yakınlardaki Güzelköy’de doğup büyümüş olan Bayram ve Salih aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Kerem ile Melek’i küçük yaşta nişanlarlar ve büyüdüklerinde ise ikisi de farklı şehirlerde yaşamaktadır.
Olaylar geliştiğinde ise Hülya ve Melek Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği sözün arkasında durur. Eskiden verilen karar her ne kadar verilmiş söz olsa da çocukların çoktandır kurulmuş bir hayatı vardır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş