13 Kasım 2016 Pazar 22:59
Hayat Bazen Tatlıdır Tarhan Kaç Yaşında Boyu Kaç Sevgilisi Varmı

Star TV ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan Hayat bazen tatlıdır yayınlandığı günden itibaren izleyiciden tam not almayı başardı. Hayat bazen tatlıdır dizisinin oyuncularından Tarhan karakterini canlandıran Temmuz Uğur Yıldız kimdir kendisi hakkında merak edilenleri sayfamızda sizler için aktarıyoruz .

5 ağustos 1989 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncumuz 1.83 boyunda 73 kilogram ağırlığındadır.Aslen İzmir'li olan Uğur Yıldız Aslan burcudur.İzmir Ekonomi Üniversitesi medya ve iletişim bölümünden mezun olan oyuncu 2011 yılında Kanıt isimli dizisinde sahneye çıkarak ilk deneyimini gerçekleştirmiştir, ardından Behzat Ç isimli dizide rol alarak sahne performansını ileri seviyeye taşımıştır. Hayat bazen tatlıdır dizisinde kendisini Tarhan karakteri ile izlediğimiz oyuncu burada da sergilediği performans ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Pazar Akşamları izleyici karşısına çıkan Hayat bazen tatlıdır dizisinde Hayat öğretmenin öğrencilerinden olan Tarhan karakterini Temmuz Uğur Yıldız canlandırıyor. Koray'ın en yakın arkadaşı olarak karşımıza çıkan Tarhan yakışıklılığı ve performansı ile göz dolduruyor.

Hayat bazen tatlıdır dizisi konusuna baktığımızda Hayat öğretmenin özel bir lisede öğretmenlik yaparken engin ailelerin çocuklarına eğitim verdiği bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrahın kardeşi Koray'ın gözleri olan takıntılı aşkının ardından işine son verilmesi ile bir anda hayatı değişir .Hayat öğretmen kız kardeşini Koray'dan uzaklaştırmak için İstanbul'un diğer yakasına Gedikpaşa Anadolu Lisesi'ne geçerek burada çalışmaya başlar buradaki okul müdürü Şerif Bey'in meslek anlayışına uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıkları ile baş eden hayat öğretmen kız kardeşi için her şeye katlanmaya çalışan güçlü bir kadını temsil eder.

Son Güncelleme: 13.11.2016 23:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş