30 Ekim 2016 Pazar 19:39
Hayat Bazen Tatlıdır ne zaman hangi kanalda saat kaçta başlıyor
Yeni sezon projeleri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizi seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizinin yayın günü saati ve hangi kanalda olduğu bazı seyirciler tarafından merak ediliyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi hangi günlerde yayınlanıyor?

Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizi Pazar günleri yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Pazar akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin tekrar bölümleri ise SALI günleri yayınlanıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır hangi kanalda yayınlanıyor?

Yeni sezonun başarılı projelerinden Hayat Bazen Tatlıdır dizisi STAR TV ile ekranlara gelmektedir. Star TV’de Pazar akşamları yeni bölümleri ile yayınlanan dizi Salı günleri ise gündüz kuşağında tekrar bölümleri ile yer alacaktır.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi saat kaçta başlıyor?

Dizi yeni bölümleri ile ekranlara akşam kuşağında saat  20.00’da gelmektedir. Her Pazar yeni bölümü ekranlara gelen haftalık dizinin yeni bölümleri bu saatte başlamaktadır.

Dizinin son bölümde Burak ve Koray’ın Boğazın derinliklerine uzanan kavgası bölüme damgasını vurdu. Burak ve ailesini oldukça kötü bir sürpriz bekliyor.

Gözde ise kendisinin her şeye sahip olduğunu düşündüğü bir anda şoka uğrayacak. Burak’ın hastanede olmasını fırsat bilen Koray ve arkadaşları ise Gedikpaşa Lisesi öğrencilerine meydan okuyacaklar.

Eğlencenin, hüznün ve gençliğin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Star TV ekranlarında haftalık olarak yayınlanmaya devam ediyor.

Son Güncelleme: 06.11.2016 21:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş