30 Ekim 2016 Pazar 23:48
Hayat Bazen Tatlıdır Gamze Topuz - Birtanem kimdir kaç yaşında nereli?

Yeni sezon dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide yer almakta olan Gamze Topuz, Birtanem karakterine hayat vermektedir.

Gamze Topuz kimdir?

Gamze Topuz, 8 Ekim 1983 senesinde dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi’nde Televizyon Gazetecilik bölümünü başarı ile tamamlamşıtır.

Ekranlarda ilk olarak Gamze Topuz, 2004 senesinde En İyi Arkadaşım dizisi ile yer almıştır. Bu dizide Banu karakterine hayat veren Gamze Topuz, ardından Doktorlar dizisinde bulunmuştur.

Birçok dizi ve film projesinde başarı ile yer alan Gamze Topuz, ekranların sevilen simalarından birisidir. Başarılı sanatçı Gamze Topuz, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Birtanem karakterine hayat vermektedir.

Gamze Topuz’un Instagram adresi :topuzgamze olarak bilinmektedir. Ünlü sanatçı buradan herkese açık şekilde paylaşımlarını gerçekleştirmektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi, Hayat Öğretmen ve kız kardeşi Gözde ile birlikte bir lisedeki arkadaşlığı hüznü ve sevgiyi ele almaktadır. Dizide Cerrah isminde bir mafya babası ve onun kardeşi Koray bulunmaktadır. Koray Gözde’ye takıntılı bir çocuktur ve bu nedenle Hayat öğretmen özel lisedeki işinden olur ve bir devlet lisesine atanır.

Eğlencenin hüznün ve dostluğun bir arada olduğu Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide Gamze Topuz, Birtanem karakterine hayat vermektedir. Başarıl sanatçı dizinin en çok beğenilen isimleri arasında yer almaktadır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş