01 Ekim 2016 Cumartesi 10:59
Hayat Bazen Tatlıdır dizisi nerede hangi okulda çekiliyor?
 
Star Tv yeni dizilerinin tanıtımını yapmaya devam ediyor ve bu dizilerden bir tanesi de Hayat Bazen Tatlıdır dizisi oldu. Başrollerinde Ufuk Özkan, Anıl Tetik, Kanbolat  Görkem Arslan, Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin nerede çekildiği de netleşti.

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Cağaloğlu dizisinde çekimleri devam eden Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin çekimleri için okul boşaltıldı ve çekimler rahatlıkla gerçekleşti. İşte dizinin konusu;

Konusu:
İdealist bir öğretmen olan Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmez ve bu yüzden başına gelmedik kalmaz.

Çalıştığı özel okuldan sonra Bir Anadolu lisesine geçen Hayat öğretmen’in peşini aksilikler bırakmaz. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bu Anadolu lisesinde değişik öğretmenler ve sevimli haylaz öğrenciler arasında kalan Hayat Öğretmen ve Gözde öğretmen bu okuldaki dengeleri değiştirecektir. Bakalım Hayat Bazen Tatlıdır dizisi izleyenlerine ne gibi farklılıklar katacak göreceğiz..
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş