27 Kasım 2016 Pazar 20:54
Hayat Bazen Tatlıdır dizisi nerede çekiliyor dizi seti hangi okulda?
Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda ekranlarda olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin çekildiği okul nerede merak ediliyor. Dizinin çekildiği yer ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı yönetmenliğini ise Hamdi Alkan’ın üstlendiği Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Ekim ayında ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında oldu. Gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yayınlanan bölümleriyle büyük ilgi gördü.

Dizinin başrollerinde yer alan isimler arasında Ufuk Özkan, Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimler arasında yer alıyor. Dizide yer alan Birce Akalay Hayat öğretmeni, Kanbolat Görkem Arslan mafya babasını, Ufuk Özkan ise okul müdürünü canlandırıyor.

Dizinin konusunda ise Hayat öğretmen görev aldığı okulda ne gibi zorluklarla karşılaştığını ve bunun ardından özel okuldan devlet okunla geçmesini ele alınıyor.
Konusu ve oyuncu kadrosunun yanı sıra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin nerede çekildiği de merak ediliyor. Dizide geçen Gedikpaşa Anadolu Lisesi aslında İstanbul’da yer alan Cağaloğlu Anadolu Lisesi. Çekimlerine Cağaloğlu Anadolu Lisesinde devam edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her hafta yeni bölümleriyle Star Tv’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş