Hayat Bazen Tatlıdır 6.bölüm fragmanı çıktı mı 20 Kasım Pazar Star TV

Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her pazar sevenlerinin karşısında olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi bu hafta 5.bölüm ile 13 Kasım Pazar akşamı yayınlandı. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

Son dönemlerin en çok konuşulan dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Ufuk Özkan, Birce Akalay , Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi bu hafta 5.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

Önümüzdeki hafta 20 Kasım Pazar günü yeni bölümü yayınlanacak olan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

5.bölüm özeti:

Cerrah’ın Hayat’ı düştüğü durumdan kurtarmak için söylediği yalan Hayat’ı daha çok kızdırmasına neden olacaktır. Cerrah ise yaptığı her iyiliğin yanlış anlaşıldığını anlar ve Hayat ile bir yemekte tüm olanları konuşur.

Hayat öğretmeni zor durumda bırakan ve bu durumdan dolayı kendini affedemeyen Onur okulu bırakma kararı alır. Eski işi olan bar şarkıcılığına geri dönen Onur bu kararından vazgeçecek midir?

Gözde ise Sevda’yı dinlemez ve Burak’a yakın olma kararı alır. Burak Sevda’yı Gözde’den uzak tutma sözünü tutmak için elinden geleni yapar. Gözde ile Burak arasındaki bu yakınlaşmaya engel olamayan Koray ise kimden yardım isteyecektir?

Şerif ise Birtanem’in satış yapmayan tek şarkılık CD’sini promosyon ürünü olarak kantinde satmaya başlar. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her Pazar akşamı Star tv’de!


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×