06 Kasım 2016 Pazar 18:56
Hayat Bazen Tatlıdır 5.bölüm fragmanı Yeni bölüm 13 Kasım Pazar

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Sevilen dizi bu hafta yeni bölümü ile 6 Kasım Pazar akşamı sevenleriyle buluştu. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Pazar akşamlarının yeni dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi bu hafta 4.bölümü ile yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde yaşananlar ise şu şekilde;

4.bölüm özeti:

Gözde ve Burak arasındaki yakınlaşmadan Koray tedirgin olmaya başlamıştır. Sevda’ya iş birliği teklif eden Koray’ın bu teklifinden en çok zarar gören isim ise Hayat Hoca olacaktır.

Hayat hiç hak etmediği bir itham ile karşı karşıya kalır. Hayat Hoca’nın düştüğü bu durumdan kurtulması için Burak çıkmaza sürüklenir.

Onur ise okula dönmenin sevincini yaşasa da gelir gelmez kendini karmaşık olaylar içerisinde bulur. Gedikpaşa Lisesi’nin kantinine konulan kahve makinası da Şerif ve Dilli Kaşarlı’nın zengin olma hayallerini süsler. Cerrah ve Hayat arasındaki sert rüzgarlar ise yerini tatlı esintilere bırakmaya hazırdır.

Hayat ( Birce Akalay )

Hayat öğretmen idealist, tatlı sert bir hocadır. Evleneceği adam onu nikah masasında bırakmış ve bunun acısı da hep içinde kalmıştır.

Şerif ( Ufuk Özkan )

Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Ufuk Özkan’ın canlandırdığı Şerif okul müdürüdür. Paragöz ve Birtanem öğretmeni sevmektedir.

Son Güncelleme: 06.11.2016 22:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş