30 Ekim 2016 Pazar 13:42
Hayat Bazen Tatlıdır 4.bölüm fragmanı çıktı mı 6 Kasım Pazar

Star Tv’nin fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan sürüyor. Dizi son olarak 3.bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı yayınlandı. İşte haberimizin detayları..

Pazar akşamlarının yeni ve sevilen dizileri arasında kendisine yer bulan başrollerinde Ufuk Özkan, Birce Akalay, Simay Barlas, Anıl Tetik, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor.

Yayınlandığı ilk günden bu yana keyifle takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi son olarak 3.bölümü ile yayınlandı. İşte dizinin yayınlanan bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

3.bölüm özeti:

Burak ve Koray’ın boğazın derinliklerinde biten kavgası hastaneye taşınır. Koray’ın durumu her ne kadar olsa da Burak ve ailesini kötü bir sürpriz beklemektedir.

Gözde ise her şeye kendisinin sebep olduğunu düşünür ve Burak’a destek olmak isterken Sevda’nın tepkisini alır. Burak’ın hastanede olmasını fırsat bilen Koray ve arkadaşları da Gedikpaşa Lisesi öğrencilerine kafa tutarlar.

Hayat’ın Cerrah’tan istediği yardım ikili arasındaki buzların erimesine biraz da olsun yardımcı olur.

Hayat Bazen Tatlıdır Konusu

Özel lisede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Hayat öğretmen aynı okulda öğrenci olan kardeşi Gözde ile birlikte Koray’ın Gözde’ye olan takıntılı aşkı nedeniyle Gedikpaşa Anadolu Lisesi’ne gider.

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş etmeye çalışan Hayat Öğretmen yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışmaktadır ancak onun ve kardeşi için önünde zor bir hayat vardır!

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her Pazar akşamı Star Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş