05 Şubat 2017 Pazar 23:33
Hayat Bazen Tatlıdır 16.bölüm fragmanı çıktı mı Son bölüm özeti 12 Şubat 2017 Pazar Star Tv
 Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 15.bölüm ile 5 Şubat Pazar akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Pazar akşamları reytinglerde rekor kıran başrollerinde ise Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Anıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor.

5 Şubat Pazar akşamı yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hayat Cerrah ile birlikte Gözde’yi almak için bara gider. Gözde ise barda yoktur! Burak de Gözde’nin nerede olduğunu bilemez. Hayat ve Cerrah Gözde’nin ortadan kaybolmasının ardından hemen polise giderler. Burak ise Gözde’yi Koray’ın kaçırdığından şüphelenir ve Koray’ın evini basar.

Sevda ise kardeşi olduğunu öğrenir ve bunun ardından sinir küpüne döner. Hayat Gözde ile ilgili bir gerçek öğrenir ve adeta şok olur. Hayat bunun ardından okuldan ayrılmasına ve tekrardan İzmir’e yerleşmeye karar verir.

Birtanem ve öğrenciler başta olmak üzere herkes Hayat’ı bu kararından vazgeçirmek için çabalar. Şule ise Cerrah’ın Hayat’tan uzaklaşması için Cerrah’a karşı önemli bir koz oynar.

 

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Star tv resmi sayfasının hemen ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 05.02.2017 12:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş