02 Ekim 2016 Pazar 22:17
Hangimiz Sevmedik dizisi 8.bölüm fragmanı 3 Ekim Pazartesi yeni bölüm tüyoları
 
Başrollerinde Altan Erkekli, Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Hangimiz Sevmedik dizisi her pazartesi akşamı hayranlarının karşısında! Eski Yeşilçam filmlerinin tadında samimiyeti olan Hangimiz Sevmedik dizisi 3 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak.
8.bölümü ile yayınlanacak olan Hangimiz Sevmedik dizisinde yeni bölüm yaşanacak gelişmeler şu şekilde;

8.bölüm özeti:
Mürüvvet’in davetiyedeki el yazısıyla 36 yıl önce yazılan veda mektubundaki yazılan el yazısının aynı olmasından sonra Adile oyun oynandığının farkına varır ve Münir’in kapısında soluğu alır.

Şener ise sucudaki işlerin kesatlığından dem vurmaya devam etmektedir. Önüne çıkan yepyeni bir girişim fırsatını gören Şener ise harekete geçer. Çocukluğundan beri püf noktasını bildiği işi hayata geçirmek isteyen Şener milyoner olmaya çok yaklaşmıştır.

Şener’in pürüzleri atlatıp hemen yeni işletmesiyle merhaba demesine çok yaklaşılmıştır. Adile ise Mürüvvet ile yüzleşir. Yıllar önce oynadığı bu oyunun hesabını soran Adile hemen Mürüvvet’i köşeye sıkıştırır. Itır ile Tarık arasındaki soğukluk devam eder.  Itır ile Tarık yüzleşir ve boşanma kararı alınır!

Bakalım Şener hayallerine ulaşacak mı? Öte yandan Itır ve Tarık’ın boşanması da çevresindekiler tarafından nasıl karşılanacak göreceğiz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş