08 Aralık 2016 Perşembe 14:10
Güle Güle Oturun Başvuru Formu!Selim Yuhay ile Güle Güle Oturun
 TV8 ekranlarının beğenilen programı güle güle oturun başvuru formu nereden doldurulur ?TV8 güle güle oturun yepyeni tasarımlarla izleyicinin karşısına çıkıyor .Selim Yuhay ile güle güle oturun hafta içi hergün TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ederken bu programa başvurmak isteyenler için gerekli bilgileri sayfamızda hazırladık.

TV8 ekranlarının beğenilen programı güle güle oturun saat 13 .00 da hafta içi hergün izleyici karşısına çıkıyor son bölümde Saliha GÖzeten konusu olduğu güle güle oturun programı duygusal anlara sahne oldu.Mutfağın yenilenmesi talebinde bulunan Saliha gözeten Mimar Selim Yuhay ve ekibinin mutfağında asarladığı değişiklikler sonrasında gözyaşlarını tutmakta zorlandı.Başvuru yaptıklarında kabul edileceğine dair şüpheleri olduğunu ifade eden Saliha Gözeten mutfağının son halini görünce gözlerine İnanamadı.

 TV8 ekranlarının beğenilen programı güle güle oturun yardıma muhtaç kişilere dikkate alarak sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.Şarkıcı Hadise'nin eşlik ettiği ve kendisine hayran olan bir genç kızın evine konuk olundu hayallerinin gerçekleşmesi karşısında duygusal anlar yaşayan genç kız ekran başındakilerin de uygulanmasına neden oldu.

Güle Güle Oturun programına Türkiye’nin her yerinden başvurmak mümkündür. tv8basvuru.com adresinde yer alan Güle Güle Oturun programına başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Formda istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız zorunludur. Program için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Program çerçevesinde para talebinde bulunan kişilerin TV8 yetkililerine bildirilmesi istenmektedir. Dekorasyon için yapılan harcamalar TV8 tarafından karşılanmaktadır.

Son Güncelleme: 08.12.2016 14:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş