06 Aralık 2016 Salı 12:26
Güle Güle Oturun Başvuru Formu Doldur!TV8 Güle Güle Oturun için başvuru nasıl yapılır?
 TV8 ekranlarında beğenilerek izlenen Güle Güle Oturun için başvuru nasıl yapılır  ?Güle güle oturun programında yer almak isteyenler için gerekli bilgileri sizler için sayfamızda aktardık...

Bir dönem Kanal D ekranlarında Evim Şahane isimli program ekranlara veda ederek şimdilerde TV8 ekranlarında güle güle oturun ismi ile aynı formatta yeni bölümleri yayınlanmaya başladı.Güle güle oturun yarışmasında bir ailenin salonunu değiştiren Selim Bey ve ekibi adeta sihirli bir el değmiş gibi baştan sona yeniliyor ve ortaya harikalar çıkıyor.
Sizler de güle güle oturun programına katılıp evinizin bir odasının baştan sona yenilenmesini istiyorsanız TV8 ekranlarında yayınlanan Bu program için başvuru işlemlerinizi geç kalmadan yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kim bilir belki bir gün şans sizede güler ve evinize güle güle oturun ekibi ziyarete gelir farklı dokunuşlar ile Harikalar yaşatır.

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/gule-gule-oturun/1  öncelikle Tv8 başvuru sayfasına giriş yapıyoruz sol kısımda link mevcut formu dolduruyoruz sonrasında başvurunuz incelenip uygun bulunulduğu takdirde öncelikle iletişim bilgisi olan kişiye ulaşılıp tarih veriliyor ve gerekli işlemler başlatılıyor. Sizlerinde bu değişime ihtiyacınız var fakat maddi gücünüz yetersiz ise başvuru yapabilirsiniz. Dileriz sizlerinde birgün evine güle güle oturun ekibi ziyaret düzenler ve evinize güzel bir dokunuş sergilerler.

Son Güncelleme: 06.12.2016 12:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş