05 Kasım 2016 Cumartesi 15:01
Güldür Güldür Show yeni sezon öncesi ayrılık yaşandı

Güldür Güldür Show yeni sezon bölümleri yine her zamanki gibi eğlenceli ve kahkaha dolu bir başlangıç ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor .Güldür Güldür Show komedi programında oyuncu kadrosunda bazı isimlerin ayrılmış olması dikkatleri çekiyor. Güldür Güldür Show dan ayrılan oyuncular Kimler merak edenler için sayfamızda …

Ekranların en neşeli Show programları arasında yer alan Güldür Güldür Show yeni sezona birbirinden eğlenceli bölümler ile merhaba diyor.Sevilen komedi programı oyuncu kadrosunda bazı isimlerin ayrıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Peki programa veda eden isimler kimler?

Kadrosunda Ali Sunal, alper kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Doğa Rutkay, Aylin Kontente, irem sak, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş, Uğur Bilgin, Korhan Herduran, Ayşegül Akdemir, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Burak Topaloğlu ve Kıvanç Baran Arslan’ın yer aldığı yapımın bu hafta başlayacak olan 4. sezonunda Özge Borak ve Erdem Yener’in yer almayacağı netleşti.

Televizyon ekranlarının beğenilen eğlence programı Güldür Güldür Show yepyeni skeçleri ile 28 Ekim Cuma akşamı saat 20 00 da izleyiciye merhaba diyecek .119 bölümü ile ekranlara gelecek olan Güldür Güldür Show programından ayrılan ünlü oyuncu Erdem Yener izleyicileri üzdü. Show TV'nin BKM imzalı beğenilen tiyatro programı Güldür Güldür Show'da yeni sezon öncesi vedalar yaşanıyor.Özge Borak ve Ayşegül Akdemir’in ardından Güldür Güldür Show’a ekibin en eski isimlerinden olan Erdem Yener de veda etti.

Erdem Yener müzik çalışmalarına ağırlık vereceğini söyleyerek ekipten ayrıldı. Yener, kendi sosyal medya sayfasında şu sözlere yer verdi.

“HER GÜZEL ŞEYİN SONU VAR!”

“yeni sezonda #güldürgüldürshow ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte. tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bir o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi.

Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep “bizim dükkan” oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim.

Yorumlar

Google+'da Paylaş