23 Ekim 2016 Pazar 14:29
Gözüm Sende sunucusu Aylin Kabasakal kaç yaşında kimdir nereli?
Oldukça farklı bir formata sahip olan Gözüm Sende programını sunmakta olan güzel sanatçı Aylin Kabasakal seyircilerin de en çok merak ettiği isimlerden birisi oldu.

Türkiye’de birçok başarılı dizi ve film projesinden hatırlayabileceğiniz güzel sanatçı Aylin Kabasakal Gözüm Sende isimli programın sunuculuğunu üstlendi.

Cennet Mahallesi, Çiftebela, Güzel Köylü, Hanım Köylü gibi dizilerde yer alan Aylin Kabasakal son dönemde Ege yöresini ele alan dizilerde boy gösterdi.

Oyunculuğu kadar sunuculuğu da son derece başarılı olan Aylin Kabasakal birçok dizi, televizyon programı ve film projesinde yer almıştır.

Aylin Kabasakal yaşını hiç göstermeyen ünlüler arasında yer almaktadır. 1974 yılında doğan güzel sanatçı 42 yaşındadır. Almanya’da dünyaya gelen Aylin Kabasakal, Dokuz Eylül Üniversitesinde tiyatro bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapmakta olan Aylin Kabasakal Mutfakta Ben Varım ve Sen Ben isimli programların sunuculuğunu yapmıştır.

Aylin Kabasakal; 1996 senesinde Tatlı Kaçıklar, 1997 senesinde Dostlar Pasajı, 1997 senesinde Ruhsar, 1998 senesinde Kayıkçı, 2001 senesinde Çifte Bela, 2003 seneisnde Ömerçip, 2004 senesinde Cennet Mahallesi, 2008 senesinde Baba Ocağı, 2011 senesinde Eş Ruhumun Eş Zamanı projelerinde başarı ile yer almıştır.


Türkiye’nin en çok beğenilen kadın oyuncuları arasında yer alan Aylin Kabasakal bir süre sunuculuğa ara verdikten sonra yeniden Gözüm Sende isimli program ile ATV ekranlarında sunuculuk yapmaya başlmıştır.

Gözüm sende programında bir tane seçici aday 4 tane ise seçilmek isteyen aday bulunuyor. Seçici aday, seçilmek isteyen adayların yüzünü görmeden onların günlük yaşantılarını takip ediyor ve bu şekilde oluşan fikirleri ile karar veriyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş