23 Ekim 2016 Pazar 14:16
Gözüm Sende Şehmus ve annesi Emine hanım nereli ve kimdir?ATV ekranlarında yayınlanan farklı formatı ile dikkatleri üzerine çeken Gözüm Sende isimli izdivaç programına katılan Şehmus ve annesi Emine hanım Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri oldular.

Samimi ve kendine has tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Emine Hanım, sempatik tavırları ve sözleri ile sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

Gözüm Sende programında Şehmus; 4 gelin adayından birisini seçecek olan seçici koltuğunda oturuyor. Şehmus, yüzlerini görmeden 4 gelin adayının günlük hayatlarını seyredecek ve bu seyrettiklerine göre karar verecek.

Karar vermesinde annesi Emine Hanım da yardım edecek ve Emine Hanım’ın görüşleri de programda son derece önemli olarak kabul ediliyor.

Şehmus kimdir?

1992 tarihinde dünyaya gelmiş genç damat adayı Şehmus henüz 24 yaşındadır. Aslen Diyarbakırlı olan Şehmus, İstanbul’da yaşamaktadır. Kendisine ait bir lokantası bulunan Şehmus, aradığı gelin adayının gelenek ve göreneklere uyumlu birisi olmasını istiyor.

Annesini son derece gelenekçi bir kadın olarak tanıtan Şehmus, annesi Emine Hanım ile de sorun yaşamayacak bir gelin adayı ile bir yola girmek istiyor.

Şehmus kendisini tanıtırken son derece kıskanç bir yapısı olduğundan bahsetti. Titizliğin kendisi için son derece önemli olduğunu söyleyen Şehmus ayrıca çok iyi yemek yapabiliyor.

Aradığı gelin adayını tarif ederken Şehmus, fazlaca dekolte giyen kadınlardan hoşlanmadığını ve yüksek sesle kahkaha atan kadınlardan da hoşnut olmadığını belirtti.


 
Yorumlar

Google+'da Paylaş