20 Kasım 2016 Pazar 01:47
Gözüm Sende programı bitti mi 20 kasım Pazar yayınlanacak mı
 ATV ekranlarının sevilen izdivaç programları arasında yer alan ve her bölümü ilgi ile izlenen Gözüm Sende programı ile ilgili yaşanan son gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Programın biteceği ile ilgili çıkan iddialar kafaları karıştırdı. İşte detaylar..

 

Son dönemlerin en çok takip edilen izdivaç programlarından birisi de Gözüm Sende programı oldu. Farklı konsepti ile diğer izdivaç programlarından daha farklı olan Gözüm Sende ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı o da programın final yapacağı iddiası oldu.

Sezona oldukça iyi bir giriş yapan ve sunumunu Aylin Kabasakal’ın üstlendiği Gözüm Sende programında yayın değişikliğine gidildi. Kayınvalide ve damat adaylarının kendilerine en uygun kısmeti seçtikleri Gözüm Sende programı final yapma noktasına kadar geldiği ifade ediliyor.

Son dakika olarak akıştan çıkarılan Gözüm Sende programının 20 kasım Pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacağını belirtelim. Program ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 20.11.2016 09:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş