23 Ekim 2016 Pazar 22:06
Gözüm Sende ne zaman saat kaçta başlıyor?
ATV ekranlarında bambaşka bir format ile yayınlanmakta olan Gözüm Sende programı her hafta sonunda ekranlara gelmeye devam ediyor. Son derece eğlenceli bir program olan Gözüm Sende’nin yeni bölümleri ne zaman ve saat kaçta başlıyor merak ediliyor.

Türkiye’nin yeni izdivaç programlarından birisi olan Gözüm Sende, sadece hafta sonu yayınlanıyor. Program hafta sonu günlerinde saat 23.20’de yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor.

Gözüm Sende isimli programı başarılı sanatçı Aylin Kabasakal sunuyor. Aylin Kabasakal’ın harika sunumu ile ekranlara gelen Gözüm Sende programında seçici aday, yüzünü görmeden bir kişiyi tanımak ve bir yola girmek için seçmeye çalışıyor.

Programda kadın yarışmacı yüzlerini görmediği fakat günlük hayatlarına şahit olduğu ve konuşabildiği 4 erkek adaydan birini, erkek adayda aynı şekilde 4 kadın adaydan birini seçiyor.

Seçici olan aday, seçilmek isteyen adayların günlük hayatlarını seyrediyorlar ve onların ev içerisinde nasıl birisi, sosyal hayatta nasıl birisi olduğunu tanımaya çalışıyorlar.

Seçilmek isteyen adayların günlük yaşantıları nasıl, ev düzenleri, yaptıkları iş, yemek tercihleri gibi birçok detay yarışmada ön plana çıkıyor. Aynı zamanda seçici olan aday yanında bir akrabası ile birlikte programa katılıyor.

Yanında bir aile büyüğü bulunan seçici adayın karar almasında ve kararlarında bu kişinin etkisi de bulunuyor.

Son derece farklı formatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gözüm Sende programı başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Programın yeni bölümleri hafta sonu yayınlanıyor.

Hafta sonu saat 23.20’de ATV ekranlarında Gözüm Sende programının yeni bölümlerini takip edebilirsiniz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş