21 Ekim 2016 Cuma 10:28
Gözüm Sende Başak Kimdir Nerelidir
ATV ekranlarında yepyeni bir evlilik yarışması izleyici karşısına çıktı. Gözüm Sende isimli yarışmada birbirinden farklı karakterde yarışmacılar yer alıyor. Atv'nin sevilen Evlilik programı Gözüm Sende yarışmacısı Başak kimdir, nerelidir, eğitim durumu ve mesleği gibi merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık...

Gözüm Sende Başak kimdir
Ekranların yepyeni evlilik programı Gözüm Sende yarışmacısı Başak aslen Tekirdağlı'dır İstanbul'da eğitimi devam eden güzel yarışmacımız hemşire adayı olup, yarışmada kendisine eş bulabilmek için hünerlerini sergileyecek .

Türk televizyonlarında yayınlanan evlilik programlarında farklı formatta hazırlanan ve izleyici karşısına çıkan Gözüm Sende programı seyirciyi eğlendirirken aynı anda aşka tanık etmeyi planlıyor.Programın formatına baktığımızda gelin adayı ve annesi 4 adet damat adayının dış görünüşlerini bilmeden kamera aracılığı ile hayatını izleme fırsatı buluyor.Damat adaylarının hayatını isteyen anne ve kızı adaylardan en çok beğendiği ile görüşmeye karar veriyor.Bu sürecin sonunda çift olmak ve evlenmek için gerekli koşullara adım atmış oluyor.
Eşini seçmek için çabalayan gelin adayı damat adaylarının yüzünü göremeyecek olsa da onlar ile konuşarak iletişime geçebilecek. Bu şekilde damat adayının iç dünyasını anlamaya çalışacak olan gelin adayı edindiği bütün izlenimlerden yola çıkarak dört adaydan hangisi ile hayatını birleştirmek istediğine bu şekilde karar verecek. Bunun dışında gelin adayı ve annesinin damat adayları ile hiçbir biçimde iletişime geçmemesi gerekiyor.
 
Son Güncelleme: 21.10.2016 12:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş