30 Ekim 2016 Pazar 21:25
Gözüm Sende 30 Ekim Pazar 16.bölüm fragmanı Samet kimi seçti

ATV ekranlarının sevilen izdivaç programı Gözüm Sende programı yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Programın 30 Ekim Pazar 16.bölüm fragmanı gelişmeleri ve diğer detayları sizler için hazırladık. İşte bilgiler..

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her hafta bir damat adayının kendine uygun gördüğü gelin adayları ile hayatlarını birleştirme yolunda önemli bir adım attıkları Gözüm Sende programının son damat adayı da Samet oldu.

Annesi ile birlikte Gözüm Sende programına gelen ve gerek kendisine gerek ise ailesine uygun bir kısmet arayan Samet 29 Ekim Cumartesi günü programa dahil oldu.

Samet 24 yaşında. Anne kuzusu profili çizmese de annesinin dediklerini önemseyen bir yapıya sahip olan Samet hayvansever ve hayvanlara yardım etmeyi, onlara bakmayı çok seviyor.

Yemek konusunda oldukça dikkatli bir yapıya sahip olan Samet karting yapmaya da bayılıyor. Mutfak ile arası iyi bir eş isteyen Samet Bey’in boyu ise biraz kısa diyebiliriz.

Samet’in beğendiği adaylardan bir tanesi ise Ece Hanım oldu. Ece Hanım Psikoloji bölümünde okuyor. Ön plana çıkan Ece Hanım’ın yanı sıra Berfin ve Merve Hanım da diğer adaylar arasında yer alıyor.

İlk olarak Aylin’i annesi ile iletişimi iyi olmadığı için eleyen Samet Bey ikinci olarak da Berfin Hanım’ı eleme yönünde karar kıldı. Samet Bey üçüncü isim olarak da Ece’yi eledi. Sebebi olarak da evliliğe hazır olmadığını söyledi.

Samet Bey Merve Hanım ile bir yola çıkma kararı aldı. Bu kararın ardından herkesin mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu. Samet ile Merve evlilik için ilk adımı attılar.

Son Güncelleme: 30.10.2016 21:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş