02 Kasım 2016 Çarşamba 20:08
Gözüm Sende 17.bölüm fragmanı 6 Kasım günü neler olacak

Farklı bir formata sahip olan izdivaç programı Gözüm Sende ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Programının yeni bölümüne ait fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz bölümde Şehmuz ve annesi Emine Hanım Gözüm Sende programına damgasını vurmuştu. Emine Hanım’ın gelin adaylarına ve oğlu Şehmuz’a karşı olan samimi tavrı seyircinin beğenisini kazanmıştı.

Gelenekçi bir hanım efendi olan Emine Hanım ve oğlu Şehmuz gelin adaylarına ve oğluna verdiği tepkiler çok dikkat çekti. Özellikle Emine Hanım’ın “ Aylin Hanım, bu kızlar bugün hepsi tuhaf. Kusura bakmayın, özellikle mi seçtiniz getirdiniz bunları? Siz mi seçiyorsunuz bunları?” şeklinde konuştu.

Uzun tırnaklardan hoşlanmayan Emine Hanım gelin adaylarının çoğunda tırnaklarının olması tepki göstermesine neden oldu. Emine Hanım gelin adaylarına verdiği nasihatlerde dikkat çekti.
 

Gözüm Sende programında yeni bölümünde yine eğlenceli anlar seyircileri bekliyor. Yeni bölüm fragmanında damat adayına annesi “ Kıl mısın oğlum sen kılçık mısın?” şeklinde soru sorması dikkat çekti.

Pazar akşamları yayınlanmakta olan programda 1 seçici aday ve 4 seçilmek aday isteyen adaylar bulunuyor. Seçici aday, seçilmek isteyen adayların yüzlerini görmeden onları tanımaya çalışıyor.

Son derece eğlenceli olan Gözüm Sende programı Pazar akşamlarının eğlenceli programları arasında yer alıyor.

Son Güncelleme: 02.11.2016 20:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş