13 Kasım 2016 Pazar 20:14
Gözde Evlilik Programı Esra Erol'da Zeliha Kim,Nereli,Kaç Yaşında?

Esra Erol Zeliha kimdir? Zeliha kaç yaşında?  nereli? Esra Erol’da programının dikkat çeken loca adaylarından Zeliha ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşmanız mümkün.
Zeliha kimdir?

20 yaşındaki loca adayı Zeliha daha önce evlilik yapmadı. Kırşehir’de ikamet eden  Zeliha  Beden  Eğitimi 3.sınıf üniversite öğrencisi. Zeliha Esra Erol’da Evlen Benimle programına Umut’a talip olmak için katıldı.Umut’la  anlaşamayan Zeliha loca adaylarından Erhan’a  ilgi duymaya başladı. Zeliha’nın bu ilgisi kısa süre sonra takıntı haline geldi. Erhan’ı takıntılı bir şekilde sevmesine rağmen ondan karşılık bulamayınca ilişkisini  bitirme kararı aldı.

Zeliha İnstagram adresi Facebook adresi Twitter adresi format gereğince yayında verilmiyor. Zeliha hanımı sosyal mecralarda araştırarak bulabilirsiniz.
Esra Erol ‘un sunduğu evlilik programı uzun yıllar aynı formatta ekrana geliyor.

Evlilik programları içerisinde   en sevilen olmayı başaran Esra Erol’un uzun yıllar bu başarısını devam ettireceğini düşünüyoruz. Programa yurt içinden ve yurt dışından pek çok kişi katılarak ya adaylarını arıyor yada locadaki isimlere talip oluyorlar .

Aileler Esra Erol’un programına güvendikleri ve inandıkları için çocuklarını endişe duymadan evlenebilmeleri için programa gönderiyorlar. Evlilik programları ile ilgili son zamanlarda ilginç  iddialar  edilmeye başlandı. Bazı programlarda  adayların reyting için birbirlerine talip oldukları ve programlarda yaşanan şeylerin gerçek olmadığı iddia edilmişti. Bu  biz bu iddiaların doğru olduğunu sanmıyoruz.

Reyting rekorları kıran ve izleyicinin büyük beğenisini toplayan Esra Erol’da Evlen benimle programı hafta içi her gün saat 16.20’de Atv  ekranlarında oluyor.

Sayfamızda Esra Erol’la programının loca adaylarını sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Loca adaylarının yaşadıkları şehirleri, mesleklerini, medeni durumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizde merak ettiğiniz loca adayı ile ilgili  bilgileri haberimizi takip ederek öğrenebilirsiniz.
Esra Erol diğer loca adayları için buraya tıklayınız.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş