07 Aralık 2016 Çarşamba 18:22
Göz6 Yarışması Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanıyor?Survıvor Yarışmacıları Ordan mı Çıkacak?Muama
 TV8 ekranlarında yayınlanan göz6 yarışması bitti mi Survivor'a yarışmacı olarak gidecek olan kişilerin yarıştığı göz6 yarışması final mi yaptı ?Survivor'a girecek kişi belli oldu mu gözaltı programının saati ve yayınlandığı gün merak konusu oldu .Detayları sizler için araştırdık...

Yayınlandığı günden itibaren merakla izlenen programlarından birisi olan TV8 ekranlarını yeni programı göz altı saat kaçta ekranlara geliyor.Merakla izlenen gözaltı programı normal saatinde yayınlanma ince izleyici tarafından merak konusu oldu final yaptığı düşünüldü.
TV8 yayın akışında göz6 programı bundan sonra gece geç saatlerde ekranlara gelecek çünkü televizyon kanalının işte Benim stilim programı üçüncü sezon bölümü ile izleyicinin karşısına çıkacak reyting rekorları kıran işte Benim stilim yarışması daha fazla izlenen dünden dolayı göz altı programı Gece yarısına ertelendi .

Göz6 Saat Kaçta?

Göz6 programın saati 21 Kasımı 22 Kasıma bağlayan gece saat 00.15'de ekrana gelecek. O Ses Türkiye ekranlara geldikden sonra program yeni bölümleriyle ekranda olacak. Bu sebeple Göz saati gece yarısına ertelendi. Göz6 yeni bölümleriyle 00.15'de ekrana gelirken Cuma günü haftanın finaliyle ekrana gelecek. TV8 yayın akışı bu hafta yeni güncellenmiş haliyle reytingleri belli oldukdan sonra karar verilecek.

Son Güncelleme: 04.12.2016 10:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş