04 Kasım 2016 Cuma 20:37
Göz6 SMS Sonuçları sıralaması 4 Kasım kim elendi işte detaylar!

Göz6 4 Kasım sms sonuçları ve sıralaması ile birlikte dün kim elendi kim birinci oldu yarışmaların ve smslerin merak ettiğiniz sonuçlarını bir araya getirdik. Haftanın finalinde Göz6 yarışmasında heyecan doruğa çıktı. SMS sıralamasının açıklandığı yarışmada halk oylaması neticesinde kim nasıl bir potansiyele sahip haftanın finalinde bir kez daha göz önüne serildi.

Bu haftanın kazanını kim olacak, kim hayal kırıklığına uğradı merak ediliyordu. Kimin ismi elenme adayı olarak verilecek eleme oyununu kim kazanacak gibi sorular 4 Kasım gecesi yanıt buldu. Göz6 yarışmasında hafta boyunca oynanan oyunlar ile birlikte sms ve halk oylaması büyük önem taşıyor. SMS birincisi eleme potasına bir kişiyi ekleme hakkı kazanıyor. Bu hafta SMS’in sıralaması şu şekilde oldu

Sıralamanın bu şekilde olmasının ardından kızlar veya erkekler evinden elenecek kişi de açıklandı. Yarışmada bu haftanın eleneni sevіlen yarışmacı kim olacak?

Survivor yarışmasına iki yarışmacı gönderecek olan Göz6 yarışmasında heyecan devam ediyor. Göz6 yarışmasında her hafta Cuma günü olduğu gibi bu haftada haftanın finali heyecanı yaşanacak.

4 Kasım günü saat 17.45’te yeni bölümü ile ekranlarda olan Göz6 yarışmasının haftanın finali bölümleri gece yayınlanmaktadır. Cuma’yı Cumartesi yapan gece saat 00.15’te programın haftanın finali bölümü yayınlanmaktadır.

Bugün oyunu kazanan takım aіlelerіnden gelen vіdeoları seyretme hakkı kazanacaktı. Son derece heyecanlı bir bölüm TV 8 ekranlarında yayınlandı. Programın yeni bölümünü kaçıranlar yada yeniden seyretmek isteyenler TV 8 resmi internet sitesi üzerinden ilgili içeriğe erişebilmektedir.

Haftanın finali sonuçları henüz bіlіnmіyor 4 Kasım gecesi yayınlanacak olan yeni bölümde yarışmacıları ve seyircileri son derece heyecanlı bir Göz6 programı bekliyor.

Yarışmanın SMS oylama sonuçları ile birlikte haftanın finali ayrıntıları haberimizde yer alacaktır. Haftanın finali bölümü 00.15’te başlayacak..

4 Kasım 2016 SMS Sonuçları Şu Şekilde;

1 - Serenay

2 - Filiz

3 - Gizem

4 - Berna Kes

5 - Berna Keklikler

6  - Yasemin

7 - Nesil

Göz6 Kız Yarışmacılar

Göz6 Serenay Satıroğlu
Göz6 Meltem Kahraman 
Göz6 Ece Çelik 
Göz6 Ecem Karaağaç
Göz6 Filiz Yazıcı 
Göz6 Berna Kes
Göz6 Dilek Pehlivan
Göz6 Berna Keklikler 
Göz6 Gizem
Göz6 Ecenur
Göz6 Nesil

Göz6 Erkek Yarışmacılar 

Göz6 Zeyd Gümüştutan
Göz6 Ramazan Kalyoncu
Göz6 Bulut Özdemiroğlu 
Göz6 Samed Sarıkuş 
Göz6 Fatih Kılıçarslan 
Göz6 Orhun Öztürk 
Göz6 Ege Kayıkçı 
Göz6 Erdi Ünver 
Göz6 Kadir 
Göz6 Alişan
Göz6 Onur 

Son Güncelleme: 27.11.2016 22:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş