11 Kasım 2016 Cuma 15:02
Göz6 SMS sonuçları sıralama 11 Kasım günü kim eleniyor
Göz6 yarışmasında yine heyecanın yüksek olacağı bir haftanın finali yaşanacak. 11 Kasım günü kim elenecek merak ediliyor. Geçtiğimiz bölümde dikkat çeken önemli olaylar yaşanmıştı.

Filiz ile Erdi arasında yaşananlar geçen bölüme damga vurmuştu. Yaşanan olaylar ve taksiden gelen haberlerden sonra Filiz açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

Filiz, Erdi’yi abi olarak gördüğünü söyledi ve Erdi ile arasında herhangi bir aşk olmasının mümkün olmadığını söyledi. Filiz yarışmaya Survivor’a katılabilmek için dahil olduğunu söyledi.

Erdi ise yaşananlar sonrasında şaşkın olduğunu söyledi ve Filiz’e hiç o gözle bakmadığını söyledi. Erdi ekran önünde bir aşk yaşamasının mümkün olmadığını söyledi.

Haftanın finalinde de öne çıkacak olaylardan birisi olarak dikkat çeken olayın Erdi yada Filiz’in oy durumuna etki edecek mi merak ediliyor. Filiz’in kızlar evinde söyledikleri de dikkat çekti.

Kızlar Erdi’nin Filiz’e ilgi göstermesinin masum olmadığını söyledi. Erdi ise benim tek derdim Survivor ve benim yaşam tarzımdan dolayı böyle bir platformdan birisine aşık olmam mümkün değil dedi ve Erdi Filiz’e karşı hiçbir şey hissetmediğini söyledi.

Erdi erkekler evinde böyle bir açıklama yaparken Filiz, yanlış anlaşılmak istemediği için Erdi’ye tepki göstermeye karar verdiğini söyledi. Erdi ile Filiz arasında yaşananlar 11 Kasım gününü etkileyecek mi merak ediliyor.

11 Kasım günü haftanın finali öncesi bölüm 17.45’te yayınlanacak. Yarışmanın haftanın finali ise akşam saatlerinde ekranlara gelecek. Sonuçlar burada da yer alacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş