04 Kasım 2016 Cuma 20:11
Göz6 Oy Sıralaması 4 Kasım kim elendi kim birinci oldu?Survivor yarışmasına iki yarışmacı gönderecek olan Göz6 yarışmasında heyecan devam ediyor. Göz6 yarışmasında her hafta Cuma günü olduğu gibi bu haftada haftanın finali heyecanı yaşanacak.

4 Kasım günü saat 17.45’te yeni bölümü ile ekranlarda olan Göz6 yarışmasının haftanın finali bölümleri gece yayınlanmaktadır. Cuma’yı Cumartesi yapan gece saat 00.15’te programın haftanın finali bölümü yayınlanmaktadır.

Son derece heyecan dolu bir yarışma olan Göz6’da haftanın finalinde neler olacak çok merak ediliyor. Hafta süresince birbirlerine karşı çeşitli stratejiler üreten gruplar haftanın finalinde bu stratejileri gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

40.bölümü ile Cuma günü ekranlara gelen Göz6 yarışmasında yarışmacılara söylenen ödül son derece dikkat çekti. Erkekler arasında oluşan iki grup stratejilerine devam ediyor. Fatih’in ekip içerisinde azarlanması grupları için sıkıntı oluşturdu. Fatih ekip arkadaşlarına tepki gösterdi.

Bugün oyunu kazanan takım ailelerinden gelen videoları seyretme hakkı kazanacaktı. Son derece heyecanlı bir bölüm TV 8 ekranlarında yayınlandı. Programın yeni bölümünü kaçıranlar yada yeniden seyretmek isteyenler TV 8 resmi internet sitesi üzerinden ilgili içeriğe erişebilmektedir.

Haftanın finali sonuçları henüz bilinmiyor 4 Kasım gecesi yayınlanacak olan yeni bölümde yarışmacıları ve seyircileri son derece heyecanlı bir Göz6 programı bekliyor.

Yarışmanın SMS oylama sonuçları ile birlikte haftanın finali ayrıntıları haberimizde yer alacaktır. Haftanın finali bölümü 00.15’te başlayacak.

Son Güncelleme: 04.11.2016 20:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş