18 Aralık 2016 Pazar 00:45
Göz6 ikinci eleme adayı kim oldu haftanın birincisi kimi söyledi?
Nefesle tutuldu ve haftanın birinci halk oylaması ile belirlendi. Haftanın birincisi Ecem rakip olarak gördüğü Berna'yı söyledi. Göz6'da bu haftanın SMS birincisi Ecem oldu. Ecem Kimin adını söyleyecek işte detaylar!


 TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Göz6’da heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen ve her hafta bir kişinin veda ettiği Göz6 yarışması ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Serüven sonunda kazanan 1 erkek yarışmacı ve 1 kadın yarışmacı Survivor 2017’ye direkt olarak gitme şansı yakalıyor. Her hafta bir yarışmacı da elenerek hayallerine veda ediyor.

Geçtiğimiz hafta Göz6 yarışmasında potaya çıkan isimler kızlar takımından olmuştu. Hafta boyunca daha az oyun kazanarak eleme çıkan kızlar takımından Yasemin ilk eleme potasına giren isim olmuştu.

Ardından ikinci eleme adayını da Ecem belirlemişti. Serenay’ın ismini veren Ecem onu ikinci aday yaptı. Dokunulmazlığı alan Berna Keklikler ve kızlar takımından çıkan üçüncü aday Gizem de Göz6 yarışmasında potaya çıkan isimler olmuştu.


Göz6 ikinci eleme adayı kim oldu haftanın birincisi kimi söyledi?

Son olarak 9 Aralık Cuma akşamı Göz6’ya veda eden isim Gizem olmuştu. 16 Aralık Cuma akşamı elenecek isim ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşacağız. Gelişmeler yerel haber’de!

SMS birincisi, haftanın ikinci eleme adayını belirledi!

Göz6'da bu haftanın SMS birincisi olan Ecem, ikinci eleme adayı olarak güçlü bir rakip olarak gördüğü Berna Keklikler'in ismini söyledi.

ELEME ADAYI İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 18.12.2016 00:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş