21 Ekim 2016 Cuma 22:00
Göz6 haftanın finali kim elendi 21 Ekim SMS sıralaması


Türkiye’nin en çok takip edilen yarışma programlarından birisi olan Göz6 programı her hafta Cuma günü olduğu gibi 21 Ekim 2016 tarihinde de haftanın finali bölümü ile ekranlara geldi.

Yarışmada kim elendi kim birinci oldu ve SMS sıralaması nasıl oldu sorularının yanıtı haftanın finalinde belli olmaya devam ediyor. Göz6 yarışmasında son yaşananları derledik.


Eleme oyunlarında geçtiğimiz gün domino oyunu oynayan yarışmacılar arasındaki rekabet nefes kesmişti. Kızlara erkekler olarak yarışmakta olan Göz6  yarışmacıları oynadıkları oyunların sonuçlarına göre grup olarak değerlendiriliyorlar.

Eleme oyununda kızlar takımı erkekler takımı ile büyük bir rekabet içerisine girmiş ve geriden gelerek skoru 9-9’a kadar taşımayı başarmışlardı.


Erkekler oyunu kazanacaklarını düşünürken atak yapan kızlar takımı son anda oyunu kazanmayı başardılar. Son oyun Ramazan ile Yasemin arasında oynandı. Yasemin rakibi Ramazan’ı yenmeyi başararak takımına 1 puan ve galibiyeti getiren isim oldu.

Göz6 yarışmasında eleme oyununda erkekler farkı bir ara açmalarına rağmen oyunun kazananı kızlar takımı oldu. Kızlar takımı eleme oyunu kazandılar.
21 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan yeni bölüm saat 23.15’de TV 8 ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölüm ile birlikte haftanın kaybedeni ve kazanını ile birlikte SMS sıralaması sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Son Güncelleme: 22.10.2016 00:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş