02 Kasım 2016 Çarşamba 20:37
Göz6 Ecem Karaağaç kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor

Ülkemizin sevilen yarışma programları arasında olan Göz6 TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Programda dikkat çeken isimlerden birisi de Ecem Karaağaç oldu.

Henüz 25 yaşında olan genç yarışmacı Ecem Karaağaç Göz6 evinde kızlar takımında yer alıyor. Küçük yaşlarından bu yana spora hep ilgi duyan bir kişi olan Ecem Karaağaç, 6 yaşından beri tenis oynuyor.

Profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenen Ecem Karaağaç aynı zamanda voleybol ve basketbolda oynuyor. Farklı spor dalları ile ilgilenen Ecem Karaağaç aynı zamanda okçuluk yapıyor.

Sporun bir çok dalı ile ilgilenen ve sportmen bir karaktere sahip olan Ecem Karaağaç, Survivor 2017 yarışmasında yer almak istiyor ve Göz6 yarışmasında finale kalarak bu başarıyı göstermeyi hedefliyor.

Ecem Karaağaç kimdir

172 boyunda olan Ecem Karaağaç 62 kilogram ağırlığındadır. Şu anda 24 yaşında olan genç yarışmacı bir mimardır. Birçok spor alanı ile aktif olarak ilgilenmekte olan Ecem, kendisini Survivor yarışması için ideal görmektedir.

Göz6 yarışmasında başarı gösteren 2 adayın Survivor yarışmasına dahil olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. Ecem Karaağaç Göz6 evinde Survivor yarışmasına en uygun adaylardan birisi olduğunu düşünüyor.
 

Son Güncelleme: 02.11.2016 21:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş