04 Kasım 2016 Cuma 21:02
Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı? Elleri ile top değiştiren yarışmacılar kızlar ve erkekler takımı kıyasıya yarıştı ve 2 - 1 beraberliğe ulaşıldı.  Daha sonra beraberliği yaklayan takımlar durumu 3 - 3 yaptı. Gizemle Fatih karşı karşıya geldi, oyunu Gizem kazandı ve kızlar öne geçti. Berna ile Alışan karşılaştı ve Alişan oyunu kazandı. Beraberlik yine devam etti 4 - 4 skoru ile Filiz ve Samed karşı karşıya geldi. Samed kazandı, daha sonra Gizem Ege karşılaşmasında kazanan yarışmacı Ege oldu.

Erdi - Nesil karşılaşması yaşandı, Nesli kazandı. Ecem - Fatih karşılaştı, Fatih kazandı. Yarışmalar sonucunda Kızlar 5 - Erkekler 7 oldu, erkekler yine kızlara üstünlük sağladı. Ramazan ve Berna karşılaştı, Berna kazandı. Fatih ve Nesli yarıştı, Nesli kazandı. Kızlar 7 Erkekler 9 oldu. Ecem ve Bulut yarıştı bulut kazandı, Skor Erkekler 10 - Kızlar ise 7oldu..

Bu haftanın kazanını kim olacak, kim hayal kırıklığına uğradı merak ediliyordu. Kimin ismi elenme adayı olarak verilecek eleme oyununu kim kazanacak gibi sorular 4 Kasım gecesi yanıt buldu. Göz6 yarışmasında hafta boyunca oynanan oyunlar ile birlikte sms ve halk oylaması büyük önem taşıyor. SMS birincisi eleme potasına bir kişiyi ekleme hakkı kazanıyor. Bu hafta SMS’in sıralaması şu şekilde oldu!

Sıralamanın bu şekilde olmasının ardından kızlar veya erkekler evinden elenecek kişi de açıklandı. Yarışmada bu haftanın eleneni sevіlen yarışmacı kim olacak?

Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu

Yorumlar

Google+'da Paylaş